VS-15ETX06FPPBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    VS-15ETX06FPPBF
  • Производитель
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems)
  • Описание
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems) VS-15ETX06FPPBF Diode Type: Fast Recovery Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 600V Forward Current If(Av): 15A Forward Voltage Vf Max: 3.2V Reverse Recovery Time Trr Max: 22Ns Forward Surge Current Ifsm Max: 170A Rohs Compliant: Yes